KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 13603173
nr 1360 3173
Gravyrer
4 st, Kolorerade, 1700-/1800-tal, Palats och städer. Motivet: 28x39 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 16 november 2020
kl 20:29:55
12/11 16:09:57
500 kr
16/11 19:54:23